Vadesiz Mevduat

Vadesiz mevduat hesabınız ile nakit ihtiyacınız olduğunda para çekebilir, günlük harcamalarınızın yanında bu hesabınız üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilir, kredi kartı ve çek ödemelerinizi yapabilir, para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak tanımlanacak Hazır Hesap ile vadesiz hesabınızda para olmadığında bile işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı ile döviz havalesi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yabancı para cinsinden çek ödemelerinizi yapabilirsiniz.

* Bankamızda USD, EUR, GBP, DKK, JPY, CHF, NOK, SEK döviz cinsleri için vadesiz döviz tevdiat hesabı açtırabilirsiniz.

 
Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat

Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

Müşterilerimize, belirlenen TL faiz oranında getiri ya da kurun faiz oranından daha fazla artması durumunda kur farkı koruması sunan, rekabetçi bir mevduat üründür. Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı, hesap açılışı sırasında sunulan faiz oranı ile getiri sağlamakta, vade boyunca olası kur hareketlerine karşı birikimlerinizi korumaktadır. Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabında, vade sonundaki faiz oranı getirisi, döviz kurundaki artış oranından düşük ise hesabınıza döviz kurundaki artış yansıtılacaktır.

Size en yakın Şubemizden Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açabilirsiniz.

Özellikleri

Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat hesabından gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilecektir. 

Vade süresi 3, 6, 9 ve 12 aydır. Vade sonu tatil gününe denk gelmesi halinde vade sonu ilk iş günü olarak belirlenecektir. 

Asgari olarak TCMB Politika Faiz Oranı uygulanacaktır.

Açılacak vadeli hesaplarda alt ve üst tutar limiti uygulanmamaktadır.

Açılacak Türk Lirası vadeli hesaplara işleyecek faiz ile hesap açılışı ve vade sonundaki kur değişim oranı kıyaslanacaktır. Vade sonunda kur değişiminin faiz oranı üzerinde kalması durumunda, oluşacak fark müşteri hesabına TL olarak yansıtılacaktır.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından TSİ 11:00'da açıklanan seçeceğiniz döviz (USD, EUR veya GBP) alış kuru ile hesabın vade sonu TSİ 11:00'da açıklanan TCMB alış kuru arasındaki değişim üzerinden kur değişimi hesaplanmaktadır. Kur değişimi hesap açılışında taahhüt edilen faiz oranı ile hesaplanacak faiz tutarından düşük ise hesap faiz oranı üzerinden nemalandırılmaktadır. Kur değişiminin faiz tutarından yüksek olması durumunda hesabınız açılış tahindeki endeks kurun vade tarihindeki karşılığına denk gelecek şekilde güncellenecektir.

Hesaptan kısmı çekim işlemi yapılamayacaktır.

Hesap müşteri tarafından istenilen tarihte kapatılabilecektir. Hesap vadeden önce kapatıldığı takdirde, destekten fayda sağlanamayacak, ayrıca hesabın açıldığı tarihteki TCMB USD döviz alış kuru ile hesabın kapatıldığı tarihte saat 11:00’de açıklanan TCMB USD döviz alış kurundan düşük olan üzerinden hesap bakiyesi güncellenecektir. Bu kurun düşük olması durumunda, müşteri vade başlangıç tarihindeki anaparasından kayıp yaşayabilecektir.

Ürüne özel uygulanacak stopaj oranı sıfır (0) olacaktır.

Vade sonunda, faiz tahakkuku gerçekleştikten sonra hesap otomatik olarak kapatılmaktadır.

Vade sonunda mevduat hesabınızda yenileme yapılabilmektedir. Yenileme konusunda şubelerimiz her tür desteği vermeye hazırdır.

 
Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı ile döviz cinsinde ABD Doları, Euro ve İngiliz Sterlini birikimlerinizi Türk lirasına çevirerek mevduatta yüksek getiri avantajından yararlanabilirsiniz. Birikimlerinizi, hesap açılışında cazip faiz oranlarıyla değerlendirirken, aynı zamanda kurdaki değişimlere karşı koruyabilirsiniz.

Özellikleri

Kur Korumalı Dönüşümlü TL Vadeli Mevduat hesabı, Yurt içi yerleşik gerçek kişilerin bankalardaki, yurt içi yerleşik tüzel kişilerin ise 31/12/2021 tarihi itibarıyla bankalarda mevcut olan ABD doları, Euro ve İngiliz sterlini cinsinden döviz tevdiat hesabı bakiyeleri, hesap sahibinin talep etmesi halinde dönüşüm kuru üzerinden Türk lirasına çevrilerek  şubelerimiz aracılığıyla açılabilmektedir.

Hesap bireysel ve tüzel müşterilerimiz için 3 ay, 6 ay ve 1 yıl vadelerde TL olarak şubelerimizden açılabilecektir. Vade sonu tatil gününe denk gelmesi hâlinde vade sonu ilk iş günü olarak belirlenecektir.

Minimum faiz oranı olarak, TCMB Politika Faiz Oranı uygulanacaktır.

Hesaptan kısmi çekim işlemi ve hesaba para yatırma işlemi yapılamayacaktır.

Ürüne özel uygulanacak stopaj oranı sıfır (0) olacaktır.

Açılacak vadeli hesaplarda alt ve üst tutar limiti uygulanmamaktadır.

Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli  Mevduat Hesap açılış işlemlerinizi tam mesai günlerinde şubelerimizden yapabilirsiniz.

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ çerçevesinde ürünümüz ABD Doları, Euro ve İngiliz Sterlini cinsinde bankamız nezdinde döviz tevdiat hesapları bulunan bireysel müşterilerimiz ile 31.12.2021 tarihinde ABD Doları, Euro ve İngiliz Sterlini cinsinde bankamız nezdinde döviz tevdiat hesapları bulunan  tüzel müşterilerimiz için sunulacaktır.

Söz konusu dövizin TL’ye dönüştürülmesi sırasında ilgili günde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından saat 10:00, 11:00, 12.00, 13:00, 14:00 ve 15:00’te ilan edilen dönüşüm anındaki en güncel döviz alış kuru kullanılacaktır.

Vadeli hesap açılış işleminin dövizin bozulduğu gün yapılması gerekmektedir.

Hesap müşteri tarafından istenilen tarihte kapatılabilecektir. Hesap vadeden önce kapatıldığı takdirde, destekten fayda sağlanamayacak, ayrıca hesabın açıldığı tarihteki TCMB USD döviz alış kuru ile hesabın kapatıldığı tarihte saat 11:00’de açıklanan TCMB USD döviz alış kurundan düşük olan üzerinden hesap bakiyesi güncellenecektir. Bu kurun düşük olması durumunda, müşteri vade başlangıç tarihindeki anaparasından kayıp yaşayabilecektir.

Vade sonunda, faiz tahakkuku gerçekleştikten sonra hesap otomatik kapama ile kapatılarak, bakiye vadesiz hesaba aktarılacak olup yeniden vade uzatımı müşteri talebi ile yapılabilecektir.

Vade sonunda kapama işlemlerinde TCMB 11.00 kuru ile işlem yapılacak olup, yeniden hesap açılış işlemlerinde kapanış kuru olan TCMB 11.00 kuru vade başı kuru olarak dikkate alınacaktır.

Vade sonunda hesap sahibinin talebi üzerine vade başında dönüşümü yapılan döviz cinsinden ve vade sonu kuru kullanılarak hesap yenilemesi yapılabilir. Yenileme konusunda şubelerimiz her tür desteği vermeye hazırdır. Detaylı bilgi için şubemize bekliyoruz.

Vade sonunda hesap sahibinin talep etmesi durumunda vade başındaki döviz tutarı vade sonu kuru üzerinden hesap sahibine satılır. Bu kapsamda yapılacak döviz satış işlemi  Kambiyo Gider Vergisi'nden muaf olup, Bankaların döviz satış kuru ile vade sonu kuru arasında aleyhte kur farkı oluşması durumunda, söz konusu fark TCMB tarafından karşılanarak müşteri hesabına alacak kaydedilecektir.

 
Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı (YUVAM)

Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı (YUVAM)

Yurt dışında oturma veya çalışma izni ya da hakkı bulunan veya adres kayıt sisteminde yerleşim yeri bilgisi olarak yurt dışı adresi kayıtlı olan 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerçek kişiler ile 29/5/2009 tarihli ve 5901 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanununun 28 inci maddesi uyarınca Mavi Kart sahibi müşterilerimizin, TL faiz oranında getiri ya da kurun faiz oranından daha fazla artması durumunda kur farkı koruması sunan rekabetçi bir mevduat üründür.

Özellikleri

Hesap 3 ay, 6 ay, 1 yıl  ve 2 yıl vadelerde kırık vadeli ürün kodları ile TL olarak yurt içi şubelerimizde açılabilecektir. Vade sonu tatil gününe denk gelmesi halinde vade sonu ilk iş günü olarak belirlenecektir.

 • Minimum faiz oranı olarak, TCMB Politika Faiz Oranı uygulanacaktır.
 • Hesaptan kısmi çekim işlemi yapılamayacaktır.
 • Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı saat 10:00 ile 16:30 arasında şubelerimizden açılabilecektir.
 • 01.02.2022 tarihinden itibaren yurt dışı bankalardan transfer ettikleri döviz tutarları işlem günündeki TCMB dönüşüm kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek “ YUVAM “ hesabı açılabilecektir.
 • ABD Doları, Euro ve İngiliz Sterlini döviz cinslerinden TL’ye geçiş yapılması gerekmektedir.
 • USD/EUR/GBP için TCMB tarafından saat 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 ve 15:00’da ilan edilen ve döviz tevdiat hesaplarında bulunan dövizin Türk lirasına çevrildiği saat itibarıyla en son açıklanmış olan döviz alış kuru hesaplamalarda kullanılacaktır.
 • Vadeli hesap açılış işleminin dövizin bozulduğu gün yapılması gerekmektedir. Her hesap için tek bir işlem referansı geçerli olacak olup, dönüşüm işlem tutarı ile hesap açılış işlem tutarlarının karşılıklı eşleşmesi beklenmektedir.
 • Hesap müşteri tarafından istenilen tarihte kapatılabilecektir. Hesap vadeden önce kapatıldığı takdirde hesabın açıldığı tarihteki TCMB ABD Doları/Euro/İngiliz Sterlini alış kuru ile hesabın kapatıldığı tarihte saat 11:00’de açıklanan TCMB ABD Doları/Euro/İngiliz Sterlini alış kurundan düşük olan üzerinden hesap bakiyesi güncellenecektir. Hesaba vadesiz faiz oranı uygulanacaktır.
 • Vade sonunda, faiz tahakkuku gerçekleştikten sonra hesabın otomatik kapama ile kapatılarak, bakiye vadesiz hesaba aktarılacak olup yeniden vade uzatımı yapılmayacaktır.
 • Vade sonu kurunun dönüşüm kurundan düşük olması durumunda; Banka tarafından hesap sahibine anapara + faiz ödenir. Kur değişim oranının hesaplamasında vade sonu kuru ile hesap açılış tarihinde geçerli olan dönüşüm kuru arasındaki değişim dikkate alınacaktır. Hesapla ilgili tüm ödemeler TL olarak yapılacaktır. Kur farkı veya kur farkı ile Merkez Bankasınca sağlanacak ilave getiri toplam tutarının banka tarafından ödenecek brüt faiz tutarından yüksek olması durumunda, kur farkı tutarı ve Merkez Bankasınca sağlanacak ilave getiri tutarı vade sonunda müşteri hesabına TL olarak ödenir.
 • Vade sonu kurunun dönüşüm kurundan yüksek olması durumunda;
  -Kur farkı veya kur farkı ile Merkez Bankasınca sağlanacak ilave getiri toplam tutarının banka tarafından ödenecek brüt faiz tutarından yüksek olması durumunda, kur farkı tutarı ve Merkez Bankasınca sağlanacak ilave getiri tutarı vade sonunda müşteri hesabına TL olarak ödenir.
  -Brüt faiz tutarının, kur farkı ile Merkez Bankasınca sağlanacak ilave getiri tutarından yüksek olması durumda ise, brüt faiz tutarı vade sonunda müşteri hesabına TL olarak ödenir.
  -Brüt faiz tutarının üzerindeki ilave getiriler TCMB tarafından TL olarak karşılanacaktır.

YUVAM Hesabı Bilgilendirme kitapçığı için tıklayınız.

Detaylı bilgi için https://yuvam.tcmb.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hesap açılışları ve diğer talepleriniz için şubemize bekliyoruz.

 
Vadeli Mevduat

Vade beklentinize uygun olarak tercih edebileceğiniz esnek yapıya sahip vadeli hesaplarımızın avantajlarından yararlanmak için sizi de şubelerimize bekliyoruz.

Özellikleri:

 • Vade sonunda kazanacağınız faiz hesap açılışında bellidir.
 • 1, 3, 6 ve 12 ay vadeli hesap açılabileceği gibi 365 güne kadar istediğiniz vadede mevduat hesabı da açabilirsiniz.
 • Vadesinden önce bozulan hesaplara faiz ödemesi yapılmaz.
 • Hesabınızı vade sonunda kapatmazsanız, aynı vade ve güncel faiz oranı üzerinden yenilenir.

 

 • TL Mevduat Faiz Oranları

  MEVDUAT VADELERİ 1.000-50.000 50.001-250.000 250.001-500.000 500.001-1.000.000  1.000.001+ 
  1 Aya Kadar Vadeli (1 Ay Dahil)(*)          
  1-7 gün arası vadeli 3,50 3,50 3,50 3,50  3,50
  8-15 gün arası vadeli 3,50 3,50 3,50  3,50  3,50
  16-27 gün arası vadeli 3,50 3,50 3,50  3,50  3,50
  28-31 gün arası vadeli 3,50 3,50 3,50  3,50  3,50
             
  3 Aya Kadar Vadeli (3 Ay Dahil)(*)          
  32-35 gün arası vadeli 5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  36-42 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  43-55 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  56-91 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  6 Aya Kadar Vadeli (6 Ay Dahil)(*)          
  92-121 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  122-151 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  152-180 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  1 Yıla Kadar Vadeli(*)          
  Sabit Faizli          
  181-270 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  271-300 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  301-364 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  1 Yıl ve Daha Uzun Vadeli (*)          
  Sabit Faizli          
  1 yıl vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  365-450 gün arası vadeli   5,00 5,00   5,00  5,00  5,00
  451-600 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  601-750 gün arası vadeli  5,00  5,00  5,00  5,00  5,00
  1 Yıl ve Daha Uzun Vadeli (*)          
  Dönem İçi Faiz Ödemeli          
  1 ayda bir faiz ödemeli 5,00 5,00 5,00  5,00  5,00
  3 ayda bir faiz ödemeli 5,00 5,00 5,00  5,00  5,00
  6 ayda bir faiz ödemeli 5,00 5,00 5,00  5,00  5,00
  1 yılda bir faiz ödemeli 5,00 5,00 5,00  5,00  5,00
 • USD Mevduat Faiz Oranları

  MEVDUAT VADELERİ 1.000-50.000 50.001-250.000 250.001-500.000  500.001-1.000.000 1.000.001+ 
  1 Aya Kadar Vadeli (1 Ay Dahil)(*)          
  1-7 gün arası vadeli 0,10 0,10 0,10 0,10 0,10
  8-15 gün arası vadeli 0,10 0,10 0,10 0,10 0,10
  16-26 gün arası vadeli 0,10 0,10 0,10 0,10 0,10
  27-31 gün arası vadeli 0,10 0,10 0,10 0,10 0,10
  3 Aya Kadar Vadeli (3 Ay Dahil)(*)          
  32-45 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  46-60 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  61-91 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  6 Aya Kadar Vadeli (6 Ay Dahil)(*)          
  92-121 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  122-151 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  152-180 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  1 Yıla Kadar Vadeli(*)          
  Sabit Faizli          
  181-270 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  271-300 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  301-364 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  1 Yıl ve Daha Uzun Vadeli (*)          
  Sabit Faizli 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15
  1 yıl vadeli 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15
  365-450 gün arası vadeli 0,15 0,15 0,15 0,15  0,15
  451-600 gün arası vadeli          
  1 Yıl ve Daha Uzun Vadeli (*)          
  Dönem İçi Faiz Ödemeli          
  1 ayda bir faiz ödemeli 0,15 0,15 0,15  0,15 0,15
  3 ayda bir faiz ödemeli 0,15 0,15 0,15  0,15  0,15
  6 ayda bir faiz ödemeli 0,15 0,15 0,15  0,15 0,15
  1 yılda bir faiz ödemeli 0,15 0,15 0,15  0,15 0,15
 • EUR Mevduat Faiz Oranları

  MEVDUAT VADELERİ 1.000-50.000 50.001-250.000 250.001-500.000  500.001-1.000.000  1.000.000+
  1 Aya Kadar Vadeli (1 Ay Dahil)(*)          
  1-7 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01 0,01  0,01
  8-15 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01 0,01  0,01
  16-26 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01  0,01
  27-31 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01  0,01
  3 Aya Kadar Vadeli (3 Ay Dahil)(*)          
  32-45 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01  0,01
  46-60 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01 0,01
  61-91 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01 0,01 0,01
  6 Aya Kadar Vadeli (6 Ay Dahil)(*)          
  92-121 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01 0,01  0,01
  122-151 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01
  0,01 0,01
  152-180 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01  0,01
  1 Yıla Kadar Vadeli(*)          
  Sabit Faizli          
  181-270 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01 0,01  0,01
  271-300 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01 0,01
  301-364 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01 0,01
  1 Yıl ve Daha Uzun Vadeli (*)          
  Sabit Faizli          
  1 yıl vadeli          
  365-450 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01  0,01 0,01
  451-600 gün arası vadeli 0,01 0,01 0,01 0,01  0,01
  1 Yıl ve Daha Uzun Vadeli (*)          
  Dönem İçi Faiz Ödemeli          
  1 ayda bir faiz ödemeli 0,01 0,01 0,01  0,01 0,01
  3 ayda bir faiz ödemeli 0,01 0,01 0,01 0,01 0,01
  6 ayda bir faiz ödemeli 0,01 0,01 0,01  0,01  0,01
  1 yılda bir faiz ödemeli 0,01 0,01 0,01  0,01  0,01
 
 
Mevduat Sigortalanma Kapsam ve Koşulları

   TASARRUF MEVDUATINIZ  GÜVENCE ALTINDA

 Tasarruf mevduatının güvence altında olduğuna ilişkin duyuru için tıklaynız.

 
 
 
Gizlilik Taahhüdümüz

Turkland Bank A.Ş. Gizlilik Açıklaması

TurklandBank A.Ş müşterilerinden, yasal mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alınması gereken bilgiler yanında, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile yalnızca gerekli olduğuna inanılan bilgileri almaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız bilgilerin gizliliği ve güvenliği, esas aldığımız en önemli kriterdir.

Turkland Bank A.Ş., müşteri bilgilerinin gizliliğini korumak adına aşağıda belirtilen kuralları esas almıştır

Müşteri bilgileri Turkland Bank A.Ş. tarafından oluşturulmuş güvenlik sistemi içerisinde gizlidir ve yalnızca müşteri bilgilerinin gizliliği ile doğru kullanımı konusunda yeterince eğitilmiş ve bu bilgileri kullanabilmek için yetkilendirilmiş Bankamız çalışanlarının müşteri bilgilerine erişimleri mümkündür.

Turkland Bank A.Ş., kendi personeli de dahil olmak üzere, müşteri bilgilerine herhangi bir kişinin izinsiz ulaşamaması amacıyla sıkı bir güvenlik sistemi uygulamaktadır.

"Müşteri bilgileri, ilgili yasa ve düzenlemelerdeki zorunluluklar dışında, başka kurum ve kuruluşlara onayınız alınmadan ve/veya talebiniz olmaksızın verilmez.

İlgili yasalarda öngörülen çeşitli yönetsel otoriteler ve yargı organları, mercileri veya Turkland Bank A.Ş.'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar zaman zaman müşteri bilgilerini paylaşmamızı veya açıklamamızı isteyebilirler. Böyle durumlarda, müşteri bilgileri sadece gerekli yetkiler çerçevesinde ve ilgili yasa ve düzenlemelerdeki sınırlar dahilinde açıklanacaktır. Üçüncü kişi ve kuruluşlardan alınan hizmetlerde, kişi, kuruluşlar ve çalışanlarının Turkland Bank A.Ş. tarafından belirlenen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları muhakkak talep edilmektedir.

Bilgilerin güncelliği

Bilgilerinizin doğruluğu ve güncelliği önemlidir. Hesap bildirimleri ve İnternet Bankacılığı gibi çeşitli yollarla iletişim bilgilerinize, hesap bakiyelerinize, işlemlerinize ve benzeri bilgilere erişebilirsiniz. Size ait bilgilerinizin güncel olmadığını veya hatalar olduğunu tespit etmeniz durumunda gerekli güncellemeleri veya değişiklikleri yapabilmemiz için lütfen şubenize bilgi verin.

Gizliliğin korunması

Bilgilerinizin gizliliğinin korunması konusunda;

• Hesap bakiyenizi ve banka ekstrelerinizi düzenli olarak kontrol etmenizi ve herhangi bir tutarsızlık durumunda şubenize bildirmenizi,
• Kimlik bilgilerinizin, şifrelerinizin veya diğer dizli bilgilerinizin üçüncü şahıların eline geçmiş olabileceğinden şüpheleniyorsanız ivedilikle durumu şubenize bildirmenizi,
• Karşı tarafın kimliğinden emin olmadığınız telefon görüşmeleri veya elektronik yazışmalarda kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı,Online bankacılık işlemleriniz için güvenli bir tarayıcı kullanmanızı ve çevrimiçi uygulamaları kullanmadığınızda kapatmanızı,.öneririz.

Turkland Bank A.Ş., yukarıda belirtilen temel ilkelerdeki taahhütlere uyarak, Bankamıza duyduğunuz güvene saygı gösterecek ve güvenin sürekliliğini sağlayacak biçimde çalışacaktır. Bununla birlikte, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin de verdikleri bilgilerin gizliliği konusunda kendilerinden beklenen hassasiyeti göstereceklerine inanmaktayız.

Gizlilik Açıklamamızda zaman içerisinde mevzuat değişiklikleri ve Banka uygulamalarından kaynaklanan değişiklikler yapılması durumunda güncel açıklamaya web sitemizden ulaşabilirsiniz.